Sedmikrásky

Člověk,který doufá v Boha a spoléhá se na něj,je jako strom,který zapustil své kořeny u vody.

Schola Suchá Loz

O nás ...

Schola v Suché Lozi začala fungovat roku 2000 , kdy se rozhodla naše první milá vedoucí Martina Kadlčková zpívat s dětmi na mších . Po ní jsme zpívali pod dozorem Evičky Gazdíkové , která byla velmi hodná a usměvavá . Po Evičce nás pod svá křídla převzala Dáška Kubišová , která se nyní stará o svého synka Michálka . Dáška byla taktéž velmi hodná , obětavá , veselá a vymyslela spoustu krásných písniček. V současné době nás vede Verča Adamcová , která má spoustu nápadů. Učí nás hodně nových písniček a je také velmi hodná a laskavá.Všechno také dopilováváme společnou konverzací o písničkách , mších , různých úpravách na našich sobotních zkouškách, které bývají ve 14 hodin .
Zpíváme na mších nedělních i dětských , které bývají ve středu . Také zpíváme na svatbách a pohřbech . Míváme také koncerty , které uskutečňujeme hlavně o Vánocích.
Obyčejně zpíváme za doprovodu varhan či kláves . Někdy zpíváme také s doprovodem kytary či flétny. Když se to hodí , použijeme také triangl či další rytmické nástroje .

Petra

35391267.jpg

Petra

Barča

36461037.jpg

Bára

Týnka

36066530.jpg

Kristýna

Lucka

S6300230.JPG

Lucka

Markét

P6170337.JPG

Markéta

 
Sedmikrásky